MENU

Ja idetë më trendi të vitit

Jeni të fiksuar pas tatuazheve?

11.09.2019 - 16:24

Gjatë vitit 2019 është vënë re një trend i cili po përhapet me shpejtësi.

Bëhet fjalë për tatuazhet e veshit, të cilët janë duke zëvendësuar piercing. Në vend të shpimit të veshëve njerëzit kanë zgjedhur të bëjnë tatuazhe minimaliste në vesh dhe duken super.

Më poshtë po ju tregojmë disa ide që do ju bëjnë të lini menjëherë takim tek tatuatori.

 

View this post on Instagram

 

💙🌸

A post shared by Mini Tattoo (@mini_tattooer) on

 

View this post on Instagram

 

하트 콕

A post shared by 미정원 타투 (@tattooist_mijeongwon) on

 

View this post on Instagram

 

Thanks Anabela 🖤 #chronicink #workproud #wearproud

A post shared by J O J O 🖤 C H R O N I C I N K (@joannamroman) on

Çfarë ndodhi dje në koncertin e reperit?

Dokumentari/ Capital T ‘shokon’ fansat…heq dorë nga muzika?

Çfarë profesioni po ushtron këngëtarja

Vesa Luma gjen punë në Zelandën e Re

Shkak romanca me ish-deputetin ‘problematik’

Rudina Dembacaj i jep fund martesës

"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat