MENU
klinika

Dokumenti

Kallëzohet penalisht ish-kryebashkiakja e LSI-së

13.09.2019 - 12:57

Ish-kryetarja e Bashkisë Prrenjas nga radhët e LSI-së, Miranda Rira është kallëzuar penalisht.

Ajo është kallëzuar në Prokurori nga kreu aktual i bashkisë, Nuri Belba.

kolana e librave

Belba ka akuzuar Rirën për “shpërdorim detyre” dhe në dokumentin e dorëzuar në organin e akuzës ka argumentuar dhe rastin konkret për të cilin ka bërë padinë.

Balla: Në shërbim të 680 nxënësve

Rikonstruktohet shkolla “Jorgji Dilo” në Elbasan

Balla: 2020 është viti i rindërtimit

Zgjidhet kryetari i ri i PS në Elbasan

Procesi shoqërohet me debate

Zgjidhet kreu i ri i PS në Peqin