MENU
klinika

I publikojnë foto dhe video intime

Këngëtarja e njohur bie pre e hackerave

16.09.2019 - 16:36

Këngëtarja me famë botërore Nicole Scherzinger ka rënë së fundmi pre e hackerave.

Dikush vodhi profilin e saj në Instagram dhe publikoi një foto nudo të këngëtares. “Shko tek ‘my story’ kliko dhe shkarko aplikacionin falas duke parë videon time të plotë, me 5000 shkarkime!”, shkruhej mbi foto.

Kjo foto u fshi brenda 30 minutave, por postimi u pa dhe u pëlqye nga mijera ndjekës.

kolana e librave

Kjo nuk është hera e parë që dikush sulmon virtualisht Nicole, pasi në fillim të këtij viti u publikua një video intime e saj në shtrat me ish të dashurin Lewis Hamilton

“Unë me të vërtetë nuk e kuptoj pse dikush do të bënte diçka të tillë, ose pse do ta publikonte. Është një gjë e pabesueshme”, tha atëherë këngëtarja.