MENU
klinika

Detajet

Konflikti me armë zjarri në Krujë, kush është viktima dhe i plagosuri

22.09.2019 - 09:36

Mariglen Haka dhe Shpresa Basha janë dy shtetasit që janë përfshirë në një konflikt me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në Krujë, në fshatin Zezë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 23:50.

kolana e librave

Policia njoftoi se si pasojë e plagëve ka ndërruar jetë shtetasja Shpresa Basha, ndërsa Mariglen Haka ndodhet në spitalin e Traumës, në Tiranë, nën kujdesin e mjekëve.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, por policia është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të saj.