MENU
klinika

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

10.09.2019 - 08:05

Pjesa e parë e ditës mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare të cilat pas mesditës do të pësojnë zhvillim duke sjellë shira të përkohshëm në jug dhe zonat lindore.

Mbrëmja rikthen motin e kthjelët në të gjithë Shqipërinë.

kolana e librave

Temperaturat e ajrit ulen me 2 gradë Celsius në mëngjes, por mesdita sjell rritje të lehtë duke luhatur vlerat ditore nga 10 deri në 33 gradë Celsius.

Katër “sekretet” e Singaporit kundër epidemisë

Shansi i humbur i Europës në mbrojtjen nga koronavirusi

"Çfarë do të thotë të jesh pjesë e Europës?"

Leksion për ‘Evropën e pasur’ nga ‘Shqipëria e vogël’

Flet eksperti kinez për koronavirusin

Ku gabuan dhe gabojnë Europa dhe SHBA?

Shkon në 212 numri i të prekurve

Koronavirusi/ Thellohet bilanci, 15 raste të reja