MENU

Pas Çiljeta Xhilagës largohet...

Nuk ndalen largimet në “Dance with me”

10.09.2019 - 16:13

Valer Kolnikaj rrezikon të mbetet pa partnere në “Dance with me”, pasi të gjitha partneret e tij po largohen!

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ndryshoi plane në moment të fundit sa i përket pjesëmarrjes së saj në “Dance with me”!

Fillimisht u tha se do të ishte në çift me Valer Kolnikajn, madje xhiruan dhe klipin, por ajo hoqi dorë nga spektakli para se ai të nisë.

Më pas u zbulua se vendin e saj do e zinte këngëtarja Marsela Çibukaj, por edhe kjo e fundit është tërhequr nga gara pa nisur mirë.

Marsela ka vendosur të tërhiqet nga “Dance with me” për shkak të shqetësimeve që ka ndjerë në prova.

Këngëtarja ka humbur disa kilogramë së fundi dhe lodhja e tepërt duket se nuk i ka bërë mirë.

Ndërkohë ende nuk bëhet e ditur se cila do të përzgjidhet si partnerja e Valerit. Emisioni pritet të nisë në datën 16 shtator dhe deri atëherë shpresojmë që Valerin ta shohim çift në skenë.

Çfarë ndodhi dje në koncertin e reperit?

Dokumentari/ Capital T ‘shokon’ fansat…heq dorë nga muzika?

Çfarë profesioni po ushtron këngëtarja

Vesa Luma gjen punë në Zelandën e Re

Shkak romanca me ish-deputetin ‘problematik’

Rudina Dembacaj i jep fund martesës

"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat