MENU
klinika

"Nuk jam i lumtur"

Opozita braktis tryezën për Reformën Zgjedhore, reagon Borchardt

25.09.2019 - 12:06

Ambasadori Borchardt reagon pas largimit të opozitës nga tryeza e Reformës Zgjedhore.

Nuk jam i lumtur. Nuk qeverisim ne që të marrim në dorë Reformën Zgjedhore”, është shprehur ai.

kolana e librave

Kujtojmë që tryeza për Reformën Zgjedhore ka nisur me debate dhe përplasje.

Opozita e re është larguar nga mbledhja duke braktisur kështu këtë tryezë.