MENU
klinika

“Ore beqar je, të të marr për shtëpi?"

Ori Nebiaj i propozon live në emision Capital T

13.09.2019 - 15:36

Ori Nebiaj, një ndër prezantueset më të thjeshta të ekranit shqiptar ka çuditur mëngjesin e kësaj të premte kur i propopozoi live, pa e vrarë fare mendjen të ftuarit të saj.

Ka qenë artisti nga Kosova Capital T, ai që ka qenë pjesë e puntatës së sotme të programit të mëngjesit në Top Channel, për të folur për koncertin e tij recital që do të mbajë në Tiranë më 19 shtator në orën 19:00.

Gjatë bisedës, prezantuesja i ka renditur Trim-it (emri i vërtetë i Capital T) gjithë cilësitë e tij të mira si “i talentuar, i mirë, modest, human, i bukur, human” dhe ndërsa biseda është drejtuar drejt jetës së tij personale, e kur Isli e pyet se çfarë po ndodh me çështjet personale, Ori ‘e vë në siklet’ të ftuarin duke e pyetur troç

“Ore beqar je ”? thashë ta kryejmë kështu shpejt e shpejt. Ta marr me vete në shtëpi”.