MENU
klinika

‘Shefi i madh’ është Rama

Para vendimit për Tahirin, Paloka ka një mesazh

19.09.2019 - 18:02

Kur pritjes për ish-ministrin Saimir Tahiri i ka ardhur fundi, pasi sot Krimet e Rënda do të japin vendimin nëse ai do të dënohet apo jo për akuzën e përfshirjes në trafik ndërkombëtar droge, vjen një reagim nga PD.

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka përmes një postimi në ‘Facebook’ Paloka tha se Tahiri me deklaratën e tij për ‘shefin e madh’ tregoi të vërtetën. Sipas Palokës, shefi i madh është vet kryeministri Edi Rama, ndërsa shtoi se Tahiri e ka bërë gjithçka me bekimin e Ramës.

kolana e librave

“Tahiri tha nje te vertete, po jo ndonje te re…Edhe me idioti ne kete vend e di qe “shefi i madh” eshte Edvini dhe as Tahiri e askush tjeter qe eshte zhgrryer ne krim e korrupsion keto vite, nuk e ka bere pa bekimin e Rames.”, shkruan Paloka.