MENU
klinika

Që në ditët e para të shkollës...

‘Rebelja’ e familjes mbretërore ka një nofkë të re

10.09.2019 - 16:52

Princesha e vogël Charlotte nuk ka shumë ditë që ka filluar ditën e parë të shkollës, në St Thomas’s Battersea, e megjithatë që tani e ka një nofkë.

Javën e kaluar u publikua videoja e këndshme e vogëlushes duke takuar mësuesen në ditën e parë të shkollës, ku prindërti paguajnë 20 mijë paund në vit.

Dhe në javën e dytë, princesha tashmë ka krijuar identitetin e saj si një princeshë e fortë.

Gazetarja Royal Katie Nicholl zbuloi për “Vanity Fair” se Charlotte njihet si “princesha luftëtare” pikërisht për shkak të dëshirës së saj për të qëndruar jashtë më shumë.

“Me sa duket ajo e fitoi këtë pseudonim sepse padyshim është një princeshë por edhe sepse i ngjan një djali. Asaj i pëlqen të ngjitet në pemë dhe është shumë aventuriere”.

Epo nëse nuk ju mbushet mendja për nofkën, shikoni foton më poshtë: