MENU
klinika

Parashikimi i motit

Rikthehen reshjet/ Mos harroni çadrat, zbuloni çfarë iu pret sot

26.09.2019 - 09:16

Ditën e sotme pritet të jenë prezente reshjet e shiut.

Sipas IGJEUM sot (e enjte, dt.26) priten reshje lokalisht mesatare në qarqet: Lezhë, Durrës dhe Tiranë, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta.

TEMPERATURAT

Sot (e enjte, dt.26) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 26 °C

në vendet e ulëta: 17 / 28 °C

në vendet malore: 10 / 22 °C.

ERA

Sot (e enjte, dt.26) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.