MENU
klinika

Epiqendra në detin Adriatik

Shkundet sërish Durrësi, tjetër tërmet godet qytetin

21.09.2019 - 19:14

Një tjetër lëkundje e fortë tërmeti me magnitudë 4.4 ballë është ndjerë pak çaste më parë. Lëkundja në fjalë kishte si epiqendër Detin Adriatik, 5 km larg qyteti të Durrësit.

Kjo ka qenë lëkundja e tretë brenda pak kohësh.

kolana e librave

Lëkundja e tretë ka shtuar edhe më tej frikën tek qytetarët, të cilët tashmë kanë lënë banesat dhe kanë dalë në qiell të hapur.