MENU
klinika

"Nuk jam gjysma e Jonidës..."

Shoqja e ngushtë desh ia prishi dasmën Jonida Vokshit

20.09.2019 - 15:37

Jonida dhe Besniku kishin ftuar në dasmë familjarë, kolegë e miqtë e tyre të ngushtë.

Mes tyre ishte edhe mikesha e Jonidës, Olta Daku e cila në një intervistë për “Lart e poshtë” është shprehur se do ja prishë dasmën pasi ishte bërë ‘xheloze’ për miqësinë e Jonidës me Elvanën.

kolana e librave

“Unë vërtet jam shoqja e ngushtë e Jonidës, por nuk jam gjysma e saj. Gjysma e saj është Elvana Gjata. E kupton? Të ikën truri fare, do shkoj ta prish tani dasmën”, shprehet me humor Olta.