MENU
klinika

Argjentinasi flet pa doreza

Shpërthen Messi: Te Barcelona nuk komandoj unë, por…

12.09.2019 - 21:16

Lionel Messi ka dalë më në fund hapur në lidhje me akuzat që shpesh kanë shigjetuar.

Numrin “10” të Barcelonas, ka folur rreth merkatos dhe futbollistëve që duhet të transferohen ose jo në Katalonja, duke ditur se ai që jep “dritën jeshile” të fundit është pikërisht kapiteni!

“Mjaft me këto! Në dhomat e zhveshjes, na kërkohet opinion dhe unë e jap mendimin tim për këtë apo atë futbollist, por nuk komandoj apo vendos unë!

Mendoj vetëm të bëj mirë në fushë, si të gjithë ne!”.