MENU
klinika

Ishte duke larë xhamat!

Tragjike në Fier/ Gruaja bie nga kati i dytë i pallatit

28.09.2019 - 12:37

Një grua ka humbur jetën pak para mesditës në Fier pasi ka rënë nga pallati.

Sipas burimeve zyrtare, ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:50, në lagjen “ 29 Nëntori” Fier, ku gruaja e identifikuar Roza Deliu, 50 vjeçe, dyshohet se ka rënë nga kati i dytë i pallatit dhe ka gjetur vdekjen.

Sipas dëshmive, 50-vjeçarja ka qenë duke larë xhamat e dritares.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.