MENU
klinika

Gazetari: Do transferohet në Katar

Ylli i sulmit nuk grumbullohet me Juventusin!

13.09.2019 - 21:19

Mario Mandzukic nuk ka udhëtuar për në Firence, aty ku Juventus do të përballet me skuadrën violë këtë të shtunë, për javën e tretë të Serie A.

Sulmuesi kroat nuk ndihet mirë tek “Zonja”, duke qenë se do jetë më shumë në stol se në fushë dhe po kërkon një zgjidhje të shpejtë për të ardhmen e tij.

Sipas gazetarit dhe ekspertit të merkatos, Fabrizio Romano, Mandzukic po negocion me një klub nga Katari dhe shumë shpejt pritet të ketë informacione të reja.

Lojtari po kërkon të sqarojë sa më shpejt të ardhmen e tij dhe merkato në vendin nga Lindja e Mesme mbyllet në fund të muajit shtator.

Lojtarët e grumbulluar për ndeshjen ndaj Fiorentinës: