MENU
klinika

Pushime romantike...

Zbulohet kush e shoqëron Butrint Imerin në Santorini

09.09.2019 - 17:58

Butrint Imeri është një ndër këngëtarët që ka arritur të fitojë zemrat e publikut (sidomos të vajzave) që me daljen e tij të parë në ekran.

Së fundmi, Butrinti po shijon disa ditë pushimi në ishullin e bukur Santorini të Greqisë. Në videot e postuara në Instastoryn e tij, këngëtari ka treguar se  gjatë këtyre pushimeve është i shoqëruar. Ai ka ndarë me ndjekësit e tij pamje nga një tryezë romantike e shtruar për dy vetë. Në sy bien dy gota shampanjë, lëng portokalli, pjata me ushqime dhe kënga në sfond, një baladë romantike, shton dyshimet se Butrinti është i shoqëruar nga një femër.

Nga ana tjetër, fakti që dhe Kiara Tito ndodhet në Greqi tregon se ata të dy mund të jenë bashkë, ndonëse nuk kanë thënë asnjë fjalë lidhur me këtë.

Butrinti është shumë i komentuar në media dhe për jetën e tij sentimentale dhe  shpesh është përfolur për një lidhje të mundshme me Kiara Titon, mirëpo asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar diçka të tillë.

Largohet një tjetër aktor i njohur

Ç’po ndodh në ‘Portokalli’?

Kush nuk u jep dorën grave, nuk mund të marrë nënshtetësinë!

Kush nuk u jep dorën grave, nuk mund të marrë nënshtetësinë!

Një ndër femrat më të pasura të Amerikës

Rihanna hyn në Olimpin e Forbes

Eli Fara rrëfen si u njoh dhe u nda me ish-bashkëshortin

“I shkova me vajzën në burg e i kërkova divorcin”