MENU
klinika

Kostelancik niset drejt Ramës

Zyrtari i DASH përfundon takimin me Kryemadhin

04.09.2019 - 17:38

Përfundon takimi i kryetares së LSI, Monika Kryemadhi me Drejtorin për Europën Qendrore dhe Jugore në Departamentin e Shtetit, David Kostelancik.

Mësohet se menjëherë pas takimit me Kryemadhin, Kostelancik do të takojë kryeministrin Edi Rama.

Gjatë ditës së sotme Kostelancik zhvilloi një takim edhe me kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçin, të cilit i kërkoi që brenda vitit të përfundohet Reforma Zgjedhore dhe për më tepër opozita duhet të jetë pjesë e saj.