MENU
klinika

Si rrallë herë...

Alketa Vejsiu zbulon pamjet brenda shtëpisë luksoze

01.10.2019 - 16:58

Alketa Vejsiu i kushton shumë rëndësi fizikut, jo vetëm për t’u dukur bukur, por mbi të gjitha për të mbajtur nën kontroll shëndetin e saj.

Ditën e sotme moderatorja ka zbuluar se bën yoga në shtëpi dhe se kjo gjë bën pjesë në rutinën e saj të mëngjesit.

Alketa ka publikuar disa video nga praktikimi i yoga-s, duke zbuluar në të njëjtën kohë pak pamje nga shtëpia e saj.

kolana e librave

Nga imazhet e postuara shihet se moderatorja ka një oborr të madh në shtëpinë e saj dhe në pjesën e jashtme ka një vend të veçantë për t’u stërvitur.