MENU
klinika

Rrëfehet ish-banorja

“Big Brother më shkatërroi jetën”

02.10.2019 - 18:22

Fjorentina Halili ka qenë një nder banoret më të spikatura në “Big Brother Albania 9”.

Ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve për sinqeritetin e saj dhe marrëdhënien me Olsin. Pas daljes nga shtëpia e famshme ajo u nda nga Olsi dhe tashmë ka krijuar një lidhje tjetër.

Së fundmi ajo u ka dhënë një mundësi ndjekësve të saj t’i bëjnë pyetje të ndryshme dhe nuk kanë munguar ato për “Big Brother”.

Një ndjekës e ka pyetur nëse eksperienca në këtë show, e ka ndihmuar për të qenë kjo që është sot dhe përgjigja e saj na ka habitur të gjithëve. Fjorentina ka treguar se kjo eksperiencë jo vetëm që nuk e ka ndihmuar, por i ka shkatërruar jetën.

Ndjekësi: “ A mendon që “Big Brother’’  ishte një mundësi që të arrije këtu ku je?”

Fjorentina: “Mendoj se Big-u më ka shkatërruar jetën”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Zbulohet 'plaku' që i paguan!

Ish-banorja e Big Brother me pushime