MENU
klinika

Përfundojnë në spital

Bulqizë/ Helmohen disa nxënës të një shkolle

24.10.2019 - 13:37

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Bulqizë, ku 5 nxënës të një shkolle janë helmuar.

Rasti është regjistruar në Shupenzë.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë.

Kujtojmë se një rast i ngjashëm, por me përmasa më të mëdha ishte dhe në një shkollë në një fshat në Shkodër, ku u helmuan mbi 60 nxënëses, pasi kishin konsumuar ushqim në një fast-food.

Çfarë bënë indiani dhe polaku?

Arrestohen dy të huaj në Qafë-Thanë

U kërkon deklarimin e pasurisë 4 të dënuarve

OFL zbarkon në Kurbin, Mat dhe Lezhë

Në pranga një 35-vjeçar në Shkodër

I shpallur në kërkim për përdhunim

"Tropojën e kanë shfrytëzuar për luftëra politike"

Hapen dyert e Qendrës së Re Turistike të Valbonës

5 mësues dhe drejtori dalin pozitivë

Koronavirusi hyn në shkollën 9-vjeçare të Bulqizës