MENU
klinika

Pasi iku nga "Portokalli"

Delinda Disha i gjen edhe burrit punë në “Klan”

02.10.2019 - 17:07

Bëri jo pak bujë largimi i aktores së humorit, Delinda Disha nga “Portokalli” duke qenë se sezonet e fundit ka qenë edhe ndër më të spikaturat.

Lajmi i papritur i ikjes nuk habiti vetëm publikun por edhe kolegun e saj, Salsano Rrapi me të cilin Delinda pati edhe disa shkëmbime thumbuese fjalësh.

Megjithatë duket se këto u lanë pas dhe aktorja po bëhet gati për show-n e Tv Klan që nis këtë të shtunë.

Mbrëmjen e djeshme, Delinda zbuloi në Instagram se bashkëshorti i saj do të jetë kostumografi i “Klanifornia” çka na bën të kuptojmë se ata do të punojnë së bashku, në të njëjtin projekt dhe ambient këtë herë.

Delinda është shumë e lidhur me bashkëshortin e saj për të cilin shprehet gjithnjë shumë ëmbël në intervista të ndryshme duke e quajtur personin më suportues për karrierën e saj.

Delinda dhe Eldo janë gjithashtu prindër të një djali.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Së shpejti bashkëpunimi me këngëtarin e famshëm

Aktorja e Portokallisë i futet muzikës