MENU
klinika

Na surprizoi të gjithëve...

Enca feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi sot!

19.10.2019 - 18:31

Që në orët e para të datës 19, këngëtarja Enca Haxhia ka marrë një numër të madh urimesh për ditëlindjen e saj.

Ajo nuk ka hezituar të shpërndajë me ndjekësit e saj në Instagram surprizat e para si dhe tortën e ditëlindjes. Detaji që ra në sy ishte numri “24” i cili normalisht simbolizon moshën e këngëtares.

Por edhe vetë Enca kishte një surprizë për të gjithë në!

kolana e librave

Në Instagram ka publikuar një video të shkurtër, ku shkruante: “Kush është gati për ‘Mëah‘”?  Kështu, ajo na la të mendojnë se është në përfundim e sipër të këngës së saj më të re, e cila do të ketë këtë titull.