MENU
klinika

Burri i shtëpisë....

Festë në familjen e Majlinda Bregut!

14.10.2019 - 13:43

Bashkëshorti i ish-deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregut, ka festuar ditëlindjen e tij ndërsa e bija, Kejda, ka ndarë momente nga festa në Instagram.

Ajo shfaqej duke darkuar në një restorant në qytetin e Tiranës, ku me siguri ka qenë në praninë e familjes, ndërsa më pas ka postuar disa poza të ëmbla.

 

Ajo ka ndarë në Instastory me të gjithë ndjekësit disa foto me të atin ku shfaqet në moshë të vogël, ndërsa në një tjetër pozë e uron me fjalë të ëmbla.

kolana e librave

“Gëzuar ditëlindjen ba. Përgjithmonë bebushka jote e vogël.”- shkruan Kejda, duke treguar se ka një lidhje të ngushtë me të atin dhe ai ka zgjedhur pikërisht nofkën “bebushka” për ta përkëdhelur.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN