MENU
klinika

Forcon sistemin imuntar

Kafeja? Sa më shumë aq më mirë!

27.10.2019 - 22:41

Sipas shkencëtarëve, kafeja ul rrezikun e vdekjes së parakohshme.

Sa më shumë filxhanë kafe që pini brenda një dite, aq më shumë zvogëlohet rreziku. Kjo sepse kafeja përmirëson sistemin imunitar, e bën më të fortë dhe më të shëndetshëm.

Përmirëson mëlçinë, zemrën dhe sistemin e tretjes.

Megjithatë, përpiquni të zgjidhnikafe natyrale të freskët

Kafeja e çastit përmban më pak lëndë ushqyese dhe më shumë aditivë kimikë. Këto përbërës dëmtojnë organet e tretjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN