MENU
klinika

Parashikimi

Kapriçot e motit, zbuloni si pritet të jetë sot

08.10.2019 - 08:14

Sipas Insitutit të Gjeoshkencave sot (e martë, dt.08) nuk priten reshje në të gjithë vendin.

Reshjet do të jenë më të shumta sot pasdite.

TEMPERATURAT

Sot (e martë, dt.08) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 13 / 25 °C

në vendet e ulëta: 12 / 27 °C

në vendet malore: 5 / 16 °C.

ERA

Sot (e martë, dt.08) era pritet të fryjë mesatare deri e fortë kryesisht në veri dhe bregdet.