MENU
klinika

E rëndë

Ksamil/ Gjendet i vdekur nga familjarët një 30-vjeçar

21.10.2019 - 20:49

Një 30-vjeçar është gjetur i vdekur nga familjarët e tij në Ksamil të Sarandës.

Personi i gjetur pa shenja jete është shtetasi Ervis Oruçi 30 vjeç. Uruçi rezulton se është person me precedentë penalë.

Ai është me precedent penal për vjedhje dhe prodhim e shitje të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se Ervis Rruçi është i divorcuar dhe po ashtu përdorues i lëndëve narkotike.

Megjithatë, nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë. Policia ende po heton.