MENU
klinika

Foto

“Kur ti je i lumtur jam edhe unë”/ Elvana habit me dedikimin për …

20.10.2019 - 13:16

Valdrin Sahiti ka organizuar një festë për ditëlindjen e tij, dhe në këtë aheng nuk kanë munguar emra nga shoubizi të cilët punojnë me dizajnerin.

Një nga këta emra ishte edhe Elvana Gjata e cila tash e disa vite vishet nga Valdrini si për klipe ashtu edhe për përditshmëri, ajo ndau disa imazhe nga festa.

kolana e librave

Në këto imazhe këngëtarja la edhe një urim për të duke shkruar “Unë jam e lumtur ku ti je i lumtur, urime ditëlindja Valdrin Sahiti”.