MENU
klinika

Fustani i fejesës!

Meghan rishfaqet me të njëjtin fustan, Harry preket…

16.10.2019 - 19:54

Meghan Markle pëlqen të riciklojë veshjet e saj.

foto galeri

Dukesha e Sussex ka marrë pjesë në WellChild Awards, një event ku bashkëshorti i saj princi Harry, që prej 2007, jep çmime për fëmijët e dalluar të Britanisë së Madhe.

foto galeri

Meghan në këtë aktivitet është shfaqur me një fustan të përdorur edhe më parë. Për eventin, i pari i çiftit mbretëror pas kthimit nga Afrika, Meghan ka zgjedhur një fustan të dashur për të, i përdorur në 2017 ku i njoftonte të gjithë botës fejesën e saj me princin.

kolana e librave

foto galeri

Fustani jeshil Parosh me një fjongo në ije shfaq format e Meghan Markle, pesë muaj pas lindjes së djalit të saj. Ka qenë pikërisht lindja e djalit Archie që ka gjeneruar shumë emocione gjatë mbrëmjes.

foto galeri

foto galeri

Gjatë diskutimit të tij Harry është prekur dhe është përlotur teksa fliste për vitin e fundit dhe se si fakti i të bërit baba ka revolucionarizuar plotësisht jetën e tij.