MENU
klinika

Ja ç'bëjnë VIP-at

Ndërpritet energjia elektrike në mes të spektaklit

08.10.2019 - 15:53

Gjatë emisionit “Dance With Me” mbrëmjen e sotme, një incident ka ndodhur në transmetim live.

Vetëm pak përpara se të kërcenin Mateus Frroku dhe Eliona Pitarka, është shkëputur energjia elektrike. Alketa e ka marrë me sportivitet ndërprerjen e energjisë, ashtu si dhe kasti i VIP-ave që konkurronin. Duke qenë se energjia po vononte për t’u rikthyer, ata ia kanë marrë këngës në mes të skenës.

Këtë moment mund ta ndiqni në videon e siguruar nga “Xing.al”.

 

kolana e librave

View this post on Instagram

 

Ikin dritat në Dance with me, kasti ia nis këngës😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on


Pas rikthimit të dritave, programi ka vazhduar normalisht.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Dr. Dritan Subashi, Obstetër-Gjinekolog

A duhet të hiqni dorë nga veganizmi gjatë shtatzënisë?