MENU
klinika

Ja sa vjeç mbush moderatorja

Në ditëlindjen e saj, Fatma zbulon gjininë e bebit

28.10.2019 - 15:28

Ditën e sotme moderatorja e ëmbël e ekranit, Fatma Methasani feston ditëlindjen.

Ajo mbush 25 vjeç dhe sigurisht që kjo është ditëlindja më e veçantë për të. Këtë vit ajo feston me barkun e rrumbullakosur dhe ndjesinë më të bukur në botë.

Në Instagram-in e saj Fatma ka publikuar një foto me numrin 25 në duar dhe një buqetë të madhe me lule. Por sigurisht që vëmendjen më të madhe e ka marrë barku i saj.

Fatma si rrallë herë nuk e ka fshehur barkun dhe ai tashmë i duket mjaft qartë.

Alfio ka zgjedhur ta urojë nëpërmjet një fotoje ku tregon sa është rritur barkun i partneres së tij.

Në ditëlindjen e 25-të të saj, Fatma Methasani ka zbuluar gjininë e bebushit që pret të vijë në jetë.

Ajo ka publikuar një video ku shfaqet bashkë me Alfion në një motor dhe tymi i tij është blu. Kjo tregon se dyshja janë në pritje të një djali, i cili do të vijë në jetë së shpejti.

“25-vjetori im i lumtur. Me dy çunat e preferuar, njërin në krah dhe tjetri vjen së shpejti. Ditëlindje plot bekime. Është djalë”, shkruan Fatma në video.