MENU
klinika

Prurje të reja në muzikë

Njihuni me reperen më të re shqiptare

23.10.2019 - 18:43

Nëse deri tani njihni Tayna-n, Rina Balajn, Melinda Ademin etj, përgatituni për një tjetër emër që do t’i bashkohet repit.

Tika Behrami është reperja më e re shqiptare, e cila po sjell bashkëpunimin e parë me 2Ton.

Vetë reperi ndau në profilin e tij në Instagram një video me Tikën, e cila shfaqet duke repuar dhe duhet ta pranojmë se është mjaft e zonja!

 

View this post on Instagram

 

kolana e librave

Coming soon…

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

Kënga e tyre do të publikohet së shpejti, ndërsa të gjithë u bënë kuriozë të dëgjojnë për herë të parë reperen e re.

Sipas “Prive.al”, Tika do të jetë në menaxhimin e Naser Qelit.