MENU
klinika

Video/ Pak kohë pas ndarjes

Nora dhe Roberti kapen “mat” në aeroport

21.10.2019 - 20:50

Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikisht ndarjen nga Nora Istrefi.

Këngëtari tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë.

Por ndonëse ata nuk do të ishin më bashkë si çift, Roberti shtoi se për shkak të vajzës ata ruajnë marrëdhënie mjaft të mira dhe këtë e dëshmojnë edhe këto pamje të publikuara nga “Prive.al”.

kolana e librave

Në video shihet se Nora bashkë me Erën dhe DJ Red, janë shoqëruar për në aeroport nga Roberti dhe nuk dihet ende destinacioni i fluturimit.