MENU
klinika

Moda ripërsëritet!

Nuk ka dilema, ky është ‘trendi’ i thonjve këtë vjeshtë

10.10.2019 - 16:14

Me ardhjen e stinës së vjeshtë duket se nuk duhet të jemi në trend vetëm me veshjet apo me aksesorët, por gjithashtu edhe  me thonjtë.

Një nga printet që duket se po pëlqehet më shumë nga të tjerët është ai i zhguallit të breshkës. Aktualisht ky lloj printi është mjaft në modë për aksesorë, por gjithashtu përdoret edhe në veshje.

kolana e librave

Megjithatë duket se vëmendjen më të madhe e ka tërhequr pikërisht tek thonjtë.

Ndërthurja mes ngjyrave të kafes dhe të zezës e bën këtë dizajn shumë të preferuar. Përmes këtyre fotove ju sugjerojmë disa modele të thonjve me këtë print.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Gjithçka që duhet të dini për vjeshtën

Ja llojet e xhaketave për të qenë në modë

Zyrtarisht në sezonin e pulovrave

5 trendet që do mbizotërojnë stinën e vjeshtës


“Dua t’i them ‘më fal’, ‘të dua'”

Babai i Ergi Dinit përlotet në mes të emisionit

"Po kursej, dua të hap diçka timen"

Nevina Shtylla tregon rrogën dhe shpenzimet

Pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë