MENU
klinika

Pas dorëheqjes së Valdrin Pjetrit

Rama mbledh deputetët e qarkut Shkodër

07.10.2019 - 19:04

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me deputetët e qarkut të Shkodrës.

Takimi zhvillohet me dyer të mbyllura dhe në qendër është ngërçi në bashkinë e Shkodrës pas dorëheqjes së Valdrin Pjetrit.

kolana e librave

Pjetri ka qenë edhe drejtues i qarkut, por ky vend mbetet ende vakant.

Anëtarët e Komisionit që do të merren me zgjedhjet brenda PS në Shkodër  janë Luan Harusha, Arben Pëllumbi, Musa Ulqini dhe Senida Mesi.