MENU
klinika

Sa ka kushtuar libri...

Rihanna publikon autobiografinë me 1 mijë foto

21.10.2019 - 16:46

Rihanna ka publikuar një libër prej 1,000 fotosh të vetes, që ka kushtuar afërsisht 116 mijë dollarë.

“Autobiografia vizuale” përfshin imazhe të jetës së  saj,  duke u relaksuar në plazhe apo në vende të tjera.

Në autobiografi përfshihen edhe komentet e mësuesve të saj, ku njëri nga ata është shprehur se Rihanna ka qenë e sigurt në vetvete dhe ka treguar qëndrim pozitiv.

“Ka qenë shumë e qetë në marrjen e vendimeve dhe vigjilente për të vepruar”, është shprehur mësuesja e saj.

kolana e librave

Në përgjithësi mësuaesit në Barbados janë shprehur shumë pozitive për të.

Fansat  do të kenë të mundur të njohin jetën e Riahnnës nëpërmjet fotove dhe libri vizual po i  korr shumë sukses këngëtares.

Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel

"Më la lidhur deri kur u zgjuan gjelat e Surrelit"

Kryeministri fiksohet pas filmit “Gangs of London”

Dhe.. jo! Nuk është bashkëshortja!

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz

‘Ke ndër mend të bësh një bebe?’

Besa Kokëdhima tregon kur do të bëhet nënë