MENU
klinika

Njëra më e bukur se tjetra!

Shkëlqejnë bukuroshet shqiptare në “Miss Globe”

09.10.2019 - 09:42

Klea Bushi dhe Eriona Sejdiu janë dy bukuroshet që do të përfaqësojnë Shqipërinë dhe Kosovën në “Miss Globe”.

Klea Bushi është përfaqësuese e Shqipërisë dhe prej 22 vitesh jeton në Itali. Më herët ajo ka fituar edhe “Miss Pavarësia”.

Ndërsa bukuroshja nga Kosova, Eriona Sejdiu është vetëm 19 vjeçe dhe studion Shkenca Juridike në Prishtinë.

kolana e librave

Së fundmi vajzat kanë bërë edhe një set të përbashkët fotografik ku në pah tregojnë nacionalitetin e tyre me anë të flamurëve.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Trajneri i tha se duhet të kishte të dashur

“Miss Milano”, “hajmalia” e Patrick Cutrone-s!

Në Teatrin Eksperimental ‘’Kujtim Spahivogli''

“Mbretëresha e bukur”, vjen premierë në janar 2019

Trejsi shkëlqen në Tajlandë

“Godas kuq e zi, përshëndes kuq e zi”