MENU
klinika

Pogradec

Tragjike! Hyri të shpëtonte vajzën, nënë e bijë mbyten në rezervuar

06.10.2019 - 18:57

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në zonën e Pogradecit.

Mësohet se nënë e bijë janë mbytur në rezervuarin e Alarupit në Pogradec.

kolana e librave

Burime nga vendngjarja mësohet se konfirmojnë se vajza e vogël 10 vjeçe ka rënë aksidentalisht në rezervuar, ndërsa nënë ka hyrë për ta shpëtuar, por kjo përpjekje ka rezultuar fatale edhe për të dhe vajzën e saj të mitur