MENU
klinika

Pogradec

Tragjike! Hyri të shpëtonte vajzën, nënë e bijë mbyten në rezervuar

06.10.2019 - 18:57

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në zonën e Pogradecit.

Mësohet se nënë e bijë janë mbytur në rezervuarin e Alarupit në Pogradec.

kolana e librave

Burime nga vendngjarja mësohet se konfirmojnë se vajza e vogël 10 vjeçe ka rënë aksidentalisht në rezervuar, ndërsa nënë ka hyrë për ta shpëtuar, por kjo përpjekje ka rezultuar fatale edhe për të dhe vajzën e saj të mitur

U largua nga shtëpia dhe s’u kthye më

Bilisht, 53-vjeçari i dehur mbytet në rezervuar

Në Kolonjë nëna infekton djalin

Pogradeci shënon një vatër të re me COVID-19

Kreu i KLP-së zbarkon në Korçë dhe Pogradec

Ibrahimi ‘kokë më kokë’ me drejtueset e prokurorisë

Ja sa persona kanë rezultuar pozitivë me Covid!

Dalin përgjigjet për 15 tamponë në Pogradec