MENU
klinika

Detaje

Vritet një person në Kavajë, plagoset efektivi i policisë

10.10.2019 - 08:24

Një person ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm në Kavajë, ndërsa një tjetër është plagosur.

Sipas të dhënave paraprake dyshohet se krimi i rëndë ka ardhur pas një sherri të ndodhur në banesën e një gruaje.

I plagosuri dyshohet se është një polic burgu.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen dhe po punon për zbardhjen e rrethanave. Nuk ka ende informacion zyrtar nga policia.

Ishte me pushime te Shkëmbi i Kavajës

10-vjeçari bie nga kati i tretë i hotelit

Deri më tani kanë mbërritur 4 tragete

Fluks në Portin e Durrësit, gjithsej 5480 pasagjerë

Në pranga kapiteni dhe mekaniku i mjetit lundrues

Sekuestrohet peshkarexha me 80 mijë litra naftë kontrabandë

Shpall konkursin për administratorët e rinj

Qeveria bën gati “falimentin” e bashkive në krizë