MENU
klinika

Sot gjithçka është më e lehtë...

9 shpikjet gjeniale që na lehtësojnë jetën në shtëpi

21.11.2019 - 19:21

Sot, inovatorët, sipërmarrësit dhe inxhinierët po vijnë me vegla çdo ditë për ta bërë jetën tonë më të lehtë se kurrë.

Nga pastrimi dhe gatimi, deri tek karikimi i telefonave tanë, ata kurrë nuk pushojnë së befasuari me shpikjet e tyre të zgjuara.

Shikoni ato që kemi renditur më poshtë. Kujdes, se mund të dëshironi t’i blini të gjitha!

1 dush i cili ju shtyn jashtë kur po e harxhoni kot ujin.

10+ Home Inventions We’ve Been Waiting For

Krepa dhe tortilla në kohë rekord për mëngjes me këtë paisje.

10+ Home Inventions We’ve Been Waiting For

Këmbë të pastra në çdo kohë.

10+ Home Inventions We’ve Been Waiting For

Hekurosni detajet në këmishën apo bluzën tuaj me këtë hekur dore.

10+ Home Inventions We’ve Been Waiting For

Nëse nuk flini dot pa muzikë, kjo paisje poshtë jastëkut tuaj është zgjidhja.

10+ Home Inventions We’ve Been Waiting For

Një paisje e vogël dhe speciale që pastron grilat e dritares suaj.

10+ Home Inventions We’ve Been Waiting For

Një varëse rrobash kastile për çorapet tuaja brenda lavatriçes. Kështu ato nuk do të humbasin asnjëherë.

10+ Home Inventions We’ve Been Waiting For

Mbani parketin si ditën e parë që e bletë falë këtyre shapkave me fshirëse poshtë.

10+ Home Inventions We’ve Been Waiting For

Më në fund, një rezervuar peshku vetë-pastrues që rritet barishte organike në krye!

10+ Home Inventions We’ve Been Waiting For