MENU
klinika

41-vjeçari shoqërohet në polici

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, vdes një person

15.11.2019 - 19:29

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Rrugën e Kombit, ndërkohë që një person ka humbur jetën.

Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Gëziq të Mirditës.

Nga të dhënat paraprake mësohet se mjeti ka përplasur një këmbësor dhe për pasojë ky i fundit ka ndërruar jetë. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa ende nuk dihet identiteti i viktimës.

kolana e librave

Drejtuesi i kamionçinës E.B. 41-vjeç, banues  në Fan, Mirditë është shoqëruar në polici, ndërsa viktima ende nuk është identifikuar

Aksidentet rrugore vijojnë që të marrin jetë njerëzish në mënyrë të frikshme në Shqipëri.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe shkaqet e aksidentit.