Një 21-vjeçar ka përplasur për vdekje një grua të moshuar 65-vjeçare. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e  shkakut të aksidentit. Ndërsa, drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Polici për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

kolana e librave

Në aksin rrugor Fushë Krujë-Thumanë, mjeti tip fugon, me drejtues shtetasin I.M., 21 vjeç,ka aksidentuar këmbësoren, shtetasen S.B., 65 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e  shkakut të aksidentit.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Polici për veprime të mëtejshme.