MENU
klinika

Zaev flet për Gruevskin

“Askush nuk mund t’i shmanget dënimit”

08.11.2019 - 08:44

Kryeministri maqedonas Zoran Zaev i ka kujtuar ish-kryeministrit Nikolla Gruevskit faktin se askush nuk mundet t’i shmanget përjetë drejtësisë.

Sipas kreut të qeverisë maqedonase herët a vonë gjithsecili që ka shkelur ligjet dhe ka bërë ndonjë vepër penale do të ulet në bankën e të akuzuarve.

kolana e librave

“Askush nuk mund t’i shmanget dënimit, përfshi edhe Nikolla Gruevskin”, -deklaroi Zoran Zaev.