MENU
klinika

E bëri të qajë nga gëzimi...

Bashkëshorti surprizon Julkën për përvjetor

10.11.2019 - 08:20

Ditën e djeshme, moderatorja Julka Gramo dhe i shoqi i saj, Andi, festuan 18 vjetorin e puthjes së tyre të parë.

Në kuadër të kësaj dite, Julka, që në orët e para të mëngjesit luajti rolin e një hetuesje duke i drejtuar të shoqit një breshëri me pyetje.

Ajo kishte realizuar dhe disa video të pyetësorit, të cilat më pas i publikoi në profilin e saj të Instagramit. Andit nuk i kujtohet se kur e kishin dhënë puthjen e parë, ai madje mendonte se kishin kaluar 17 vite jo 18.

kolana e librave

Mirëpo gjithësesi, në një ditë të atillë, ai nuk ka harruar ta surprizojë të shoqen. Përmes një postimi të bërë në Instastory, Julka ka treguar se i shoqi i ka dhuruar një kuti të madhe me trëndafila të kuq.

Po ashtu ajo ka marrë dhe një letër nga ai që e ka përlotur.

Pas surprizës, Julka i ka dedikuar fjalët më të bukura partnerit publikisht. “Edhe pas gjithë kësaj kohe je prapë ti”, shkruhet në postimin e bërë nga ajo.

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi i Marinës

“Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua”

Eksperienca ka qenë e zymtë për njerëzit

Gjashtë muaj që ndryshuan botën

Bëri për vete gjithë shqiptarët me rolin e ‘Sadnës’

Aktorja flet për jetën e saj private: Kam qenë e pafat!