MENU
klinika

Antierrori nis hetimet

“Do të fus plumb ballit”, mësohet mesazhi kërcënues ndaj Ramës

14.11.2019 - 15:22

Personi që shihni në foto është Andrea Kurti.

Ai është arrestuar mëngjesin e djeshëm nga Anti-terrori pasi dyshohet si personi qe kercenonte me mesazhe ne rrjetet sociale dhe me SMS kryeministrin Edi Rama.

Mësohet se arrestimi është kryer nga agjentë të anti terrorit në Policinë e Shtetit.

Mësohet se hetuesit kishin kthyer në telefonin e të riut mesazhet e fshira që ai i kishte dërguar kryeministrit Edi Rama.

“Do të fus plumb ballit”, është një nga mesazhet që ai i kishte dërguar shefit të qeverisë

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN