MENU
klinika

Policia jep detajet e para

Fier, 57-vjeçarja gjendet e varur në kasollen e bagëtive

13.11.2019 - 17:33

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Sektor Seman të Fierit. Një 57-vjeçare i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur.

 

Viktimë ka mbetur shtetasja Esma Shabani. Ajo është gjetur e pajetë në kasollen e bagëtive, teksa ishte varur, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e vetëflijimit.

Informacion paraprak

Sot rreth orës16:05, në fshatin Sektor-Seman, Fier, dyshohet se është vetëvarur pranë banesës së saj (në kasollen e bagëtive), shtetasja E.Sh, 57 vjeçe.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.