MENU
klinika

Sa shumë ka ndryshuar!

Fatma Methasani poston fotot më të ëmbla gjatë shtatzënisë

19.11.2019 - 15:31

Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Fatma është në tremujorin e dytë të pritjes së ëmbël dhe ditën e sotme na ka treguar sa shumë ka ndryshuar trupi i saj.

Ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram foto me barkun e rrumbullakosur, teksa ka pozuar e veshur me një fustan të kuq.

Fatma mban duart në barkun e rrumbullakosur duke ‘përqafuar’ foshnjën, ndërsa vetëm pak javë më parë zbuloi gjininë e fëmijës.

Moderatorja dhe partneri i saj do të bëhen me djalë dhe gjetën mënyrën më të bukur për ta dhënë këtë lajm.