MENU
klinika

Ja dyshimet e para të policisë

Gjendet një trup i pajetë në brigjet e Adriatikut në Durrës

03.11.2019 - 11:44

Një trupi i pajetë është gjetur i mbytur në det në zonën e Durrësit.

Trupi i pajetë është pikasur në afërsi të vendit të quajtur si Pista Kosova në plazhin e Durrësit. Trupi i përket i një femre rreth 25-30 vjeçe.

Policia kufitare ka bërë të mundur nxjerrjen e trupit dhe dërgimin për në morgun e spitalit ku pritet të kryhen edhe procedurat për identifikimin e saj.

Nga të dhënat e para, nuk janë konstatuar shenja dhune. Policia po punon për identifikim e viktimës.