MENU
klinika

Dyshiemet e Policisë

Grabitja e Rinasit/ Gjenden shuma parash në banesat e të arrestuarve

19.11.2019 - 09:47

Policia ka ushtruar kontrolle të tjera në banesat e të arrestuarve për grabitjen e miliona eurove në Rinas.

Kontrollet janë ushtruar në banesat e Elton Piklit dhe Renaldo Sulës.

Në banesat e tyre janë gjetur dy shuma parash që dyshohet se janë të grabitjes së Rinasit.

32 vjeçari Elton Pikli nga Kruja, i cili ishte larguar në Bullgari pak ditë pas vjedhjes me armë.

“Berishën ka kohë që s’e marr më seriozisht”

Manja u përgjigjet akuzave për pengimin e betimit të Fredi Belerit

Ministri i Drejtësisë: Përfitojnë 600 të dënuar!

Qeveria miraton dhënien e amnistisë