MENU
klinika

Plagoset shoferi

Humbi kontrollin/ Aksidenti i merr jetën pasagjerit

11.11.2019 - 09:28

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në rrugën Gjirokastër-Tepelenë.

Ngjarja ndodhi në mesnatë, në rrugën e lagjes “Gërhot”. Burime zyrtare nga policia thane se automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin E.H., ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një mur.

kolana e librave

Për pasojë ka humbur jetën pasagjeri që ndodhej në mjet, shtetasi me inicialet J.L., 34 vjeç, banues në Gjirokastër dhe ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit, shtetasi E.H., 33 vjeç, banues në Gjirokastër, i cili ndodhet në spital.

Paraprakisht dyshohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin për shkak të shpejtësisë së tejkaluar.

Në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

"Drejt restaurimit ura e Ali Pashës"

Hapet dhe Bypass-i i Tepelenës

Gjirokastër/ Pozitiv fëmijët dhe nipi

Pedagogia infekton familjarët dhe kolegen me koronavirus

"...është në gjendje të mirë shëndetësore"

Pedagogia me Covid-19, zv.rektori: Nuk ka vend për panik!

Infektohet me COVID-19 pedagogia

Mbyllet dega e ekonomikut në Gjirokastër

Dy pacientë shtrohen në Infektiv

Tjetër rast me COVID-19 në Sarandë